VTKS GENERAL USE

Fontin arvosanaVTKS GENERAL USE: 3.75 4 5

Latinalaiset fontit

Vaihtoehtoiset fontit


Tällä sivulla voit ladataVTKS GENERAL USE fontin versionVersion 1.00 July 18, 2008, initial release, joka kuuluu perheeseenVTKS GENERAL USE (Regular tracing).. Fontin valmistaja onVTKS-GENERAL-USE. Suunnittelija -douglas vitkauskas (viestintään, käytä seuraavaa osoitetta:www.vtks.com.br). LataaVTKS GENERAL USE ilmaiseksi osoitteestafi.GetFonts.net. Tämä fontti kuuluu seuraaviin kategorioihin:latinalaiset fontit,vaihtoehtoiset fontit. Fontin koko - vain486 Kb

FonttiVTKS GENERAL USE
katselut:673 kommentit
Tue projektia!
Kerro meistä ystävillesi:

Tekijänoikeus Copyright (c) 2008 by douglas vitkauskas. All rights reserved.
Perhe VTKS GENERAL USE
Seuranta Regular
Identti VTKS GENERAL USE:Version 1.00
Koko nimi VTKS GENERAL USE
Versio Version 1.00 July 18, 2008, initial release
PostScript-nimi VTKSGENERALUSE
Valmistaja VTKS-GENERAL-USE
Koko nimi 486 Kb
Tuotemerkki VTKS GENERAL USE is a trademark of douglas vitkauskas.
Suunnittelija douglas vitkauskas
Suunnittelijan URL www.vtks.com.br
Kuvaus Copyright (c) 2008 by douglas vitkauskas. All rights reserved.

Esikatselu fontistaVTKS GENERAL USE


Fontin esikatseluVTKS GENERAL USE
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Tekstin väri:
Tausta:
Vaihda värejä

    FonttiVTKS GENERAL USEsivulle

    Voit liittää fontinVTKS GENERAL USE sivullesi lataamatta sitä palvelimeltamme. Sinun tarvitsee vain seurata alla olevia ohjeita:

    1. Valitse sopivin vaihtoehto fontin asentamiseen ja laita tämä koodi sivullesi (liitä se välittömästi avaustägin jälkeen %lt;head>):


        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=vtks-general-use" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=vtks-general-use);
      

    2. Aktivoi fontti tekstiä varten CSS:ssi:

        font-family: 'VTKS GENERAL USE', arial;
      

    Lähdekoodin näyte:

    <html>
      <head>
        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=vtks-general-use" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'VTKS GENERAL USE', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withVTKS GENERAL USE!</div>
      </body>
    </html>
    

    Tulos:

    Making the Web Beautiful withVTKS GENERAL USE!

    Voit käyttää erilaisia tyylejä ja CSS:ää käyttämällä efektikirjastoammejolla lisäät sivullesi houkuttelevan ja yksilöllisen tyylin.


    Kommentit



    Edellinen fontti:

    « vtks caveirada

    Fonttivtks caveirada

    Seuraava fontti:

    vtks trutagem »

    Fonttivtks trutagem