UkrainianJournal Italic

Fontin arvosanaUkrainianJournal Italic: 4.40 10 5

Kyrilliset fontit

Latinalaiset fontit

Serif-fontit

Venäläiset fontit


Tällä sivulla voit ladataUkrainianJournal Italic fontin version001.000, joka kuuluu perheeseenUkrainianJournal (Italic tracing).. Fontin valmistaja onUkrainianJournal-Italic. LataaUkrainianJournal Italic ilmaiseksi osoitteestafi.GetFonts.net. Tämä fontti kuuluu seuraaviin kategorioihin:kyrilliset fontit,latinalaiset fontit,serif-fontit. Fontin koko - vain54 Kb

FonttiUkrainianJournal Italic
katselut:567 kommentit
Tue projektia!
Kerro meistä ystävillesi:

Tekijänoikeus Copyright (C) 1990-1992 ParaGraph JV.
Perhe UkrainianJournal
Seuranta Italic
Identti FontMonger:UkrainianJournal Italic
Koko nimi UkrainianJournal Italic
Versio 001.000
PostScript-nimi UkrainianJournalItalic
Valmistaja UkrainianJournal-Italic
Koko nimi 54 Kb

Esikatselu fontistaUkrainianJournal Italic


Fontin esikatseluUkrainianJournal Italic
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Tekstin väri:
Tausta:
Vaihda värejä

    FonttiUkrainianJournal Italicsivulle

    Voit liittää fontinUkrainianJournal Italic sivullesi lataamatta sitä palvelimeltamme. Sinun tarvitsee vain seurata alla olevia ohjeita:

    1. Valitse sopivin vaihtoehto fontin asentamiseen ja laita tämä koodi sivullesi (liitä se välittömästi avaustägin jälkeen %lt;head>):


        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=ukrainianjournal-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=ukrainianjournal-italic);
      

    2. Aktivoi fontti tekstiä varten CSS:ssi:

        font-family: 'UkrainianJournal Italic', arial;
      

    Lähdekoodin näyte:

    <html>
      <head>
        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=ukrainianjournal-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'UkrainianJournal Italic', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withUkrainianJournal Italic!</div>
      </body>
    </html>
    

    Tulos:

    Making the Web Beautiful withUkrainianJournal Italic!

    Voit käyttää erilaisia tyylejä ja CSS:ää käyttämällä efektikirjastoammejolla lisäät sivullesi houkuttelevan ja yksilöllisen tyylin.


    Muut seurannat

    FonttiUkrainianJournal

    UkrainianJournal »

    Perhe:UkrainianJournal

    Seuranta:Regular

    Koko:50 Kb


    FonttiUkrainianJournal Bold

    UkrainianJournal Bold »

    Perhe:UkrainianJournal

    Seuranta:Bold

    Koko:51 Kb


    Kommentit



    Edellinen fontti:

    « UkrainianJournal Bold

    FonttiUkrainianJournal Bold

    Seuraava fontti:

    UkrainianJournal »

    FonttiUkrainianJournal