Teslic`s Document Cyr Normal

Fontin arvosanaTeslic`s Document Cyr Normal: 4.45 11 5

Käsinkirjoitetut fontit

Kyrilliset fontit

Latinalaiset fontit

Venäläiset fontit


Tällä sivulla voit ladataTeslic`s Document Cyr Normal fontin version10:10:1966, joka kuuluu perheeseenTeslic`s Document Cyr (Normal tracing).. Fontin valmistaja onTeslic`s-Document-Cyr-Normal. LataaTeslic`s Document Cyr Normal ilmaiseksi osoitteestafi.GetFonts.net. Tämä fontti kuuluu seuraaviin kategorioihin:käsinkirjoitetut fontit,kyrilliset fontit,latinalaiset fontit. Fontin koko - vain67 Kb

FonttiTeslic`s Document Cyr Normal
katselut:585 kommentit
Tue projektia!
Kerro meistä ystävillesi:

Tekijänoikeus Copyright (C) 1993, Teslefantic. All rights reserved.Ëþáèìûé øðèôò Òåñëèêà äëÿ âñåâîçìîæíûõ âàæíûõ áóìàæåíîê.Ðåêîìåíäóåòñÿ ê ïîâñåìåñòíîìó ïðèìåíåíèþ.
Perhe Teslic`s Document Cyr
Seuranta Normal
Identti Teslefantic:Teslic`sDocument
Koko nimi Teslic`s Document Cyr Normal
Versio 10:10:1966
PostScript-nimi Teslic`sDocument
Valmistaja Teslic`s-Document-Cyr-Normal
Koko nimi 67 Kb

Esikatselu fontistaTeslic`s Document Cyr Normal


Fontin esikatseluTeslic`s Document Cyr Normal
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Tekstin väri:
Tausta:
Vaihda värejä

    FonttiTeslic`s Document Cyr Normalsivulle

    Voit liittää fontinTeslic`s Document Cyr Normal sivullesi lataamatta sitä palvelimeltamme. Sinun tarvitsee vain seurata alla olevia ohjeita:

    1. Valitse sopivin vaihtoehto fontin asentamiseen ja laita tämä koodi sivullesi (liitä se välittömästi avaustägin jälkeen %lt;head>):


        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=teslics-document-cyr-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=teslics-document-cyr-normal);
      

    2. Aktivoi fontti tekstiä varten CSS:ssi:

        font-family: 'Teslic`s Document Cyr Normal', arial;
      

    Lähdekoodin näyte:

    <html>
      <head>
        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=teslics-document-cyr-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Teslic`s Document Cyr Normal', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withTeslic`s Document Cyr Normal!</div>
      </body>
    </html>
    

    Tulos:

    Making the Web Beautiful withTeslic`s Document Cyr Normal!

    Voit käyttää erilaisia tyylejä ja CSS:ää käyttämällä efektikirjastoammejolla lisäät sivullesi houkuttelevan ja yksilöllisen tyylin.


    Kommentit



    Edellinen fontti:

    « TatianaCTT

    FonttiTatianaCTT

    Seuraava fontti:

    Torhok Italic »

    FonttiTorhok Italic