KR Christmas Dings Three

Fontin arvosanaKR Christmas Dings Three: 3.86 7 5

Latinalaiset fontit

Lomafontit


Tällä sivulla voit ladataKR Christmas Dings Three fontin versionMacromedia Fontographer 4.1 11/7/01, joka kuuluu perheeseenKR Christmas Dings Three (Regular tracing).. Fontin valmistaja onKR-Christmas-Dings-Three. LataaKR Christmas Dings Three ilmaiseksi osoitteestafi.GetFonts.net. Tämä fontti kuuluu seuraaviin kategorioihin:latinalaiset fontit,lomafontit. Fontin koko - vain36 Kb

FonttiKR Christmas Dings Three
katselut:521 kommentit
Tue projektia!
Kerro meistä ystävillesi:

Tekijänoikeus ©2001 Kat - www.katsfunfonts.com
Perhe KR Christmas Dings Three
Seuranta Regular
Identti Macromedia Fontographer 4.1 KR Christmas Dings Three
Koko nimi KR Christmas Dings Three
Versio Macromedia Fontographer 4.1 11/7/01
PostScript-nimi KRChristmasDingsThree
Valmistaja KR-Christmas-Dings-Three
Koko nimi 36 Kb

Esikatselu fontistaKR Christmas Dings Three


Fontin esikatseluKR Christmas Dings Three
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Tekstin väri:
Tausta:
Vaihda värejä

    FonttiKR Christmas Dings Threesivulle

    Voit liittää fontinKR Christmas Dings Three sivullesi lataamatta sitä palvelimeltamme. Sinun tarvitsee vain seurata alla olevia ohjeita:

    1. Valitse sopivin vaihtoehto fontin asentamiseen ja laita tämä koodi sivullesi (liitä se välittömästi avaustägin jälkeen %lt;head>):


        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=kr-christmas-dings-three" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=kr-christmas-dings-three);
      

    2. Aktivoi fontti tekstiä varten CSS:ssi:

        font-family: 'KR Christmas Dings Three', arial;
      

    Lähdekoodin näyte:

    <html>
      <head>
        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=kr-christmas-dings-three" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'KR Christmas Dings Three', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withKR Christmas Dings Three!</div>
      </body>
    </html>
    

    Tulos:

    Making the Web Beautiful withKR Christmas Dings Three!

    Voit käyttää erilaisia tyylejä ja CSS:ää käyttämällä efektikirjastoammejolla lisäät sivullesi houkuttelevan ja yksilöllisen tyylin.


    Kommentit



    Edellinen fontti:

    « KR Lil Ween Dings

    FonttiKR Lil Ween Dings

    Seuraava fontti:

    KR Christmas Dings Two »

    FonttiKR Christmas Dings Two