CosmicBats V1

Fontin arvosanaCosmicBats V1: 4.08 13 5

Koristefontit

Latinalaiset fontit


Tällä sivulla voit ladataCosmicBats V1 fontin versionMacromedia Fontographer 4.1.5 3/1/02, joka kuuluu perheeseenCosmicBats (V1 tracing).. Fontin valmistaja onCosmicBats-V1. LataaCosmicBats V1 ilmaiseksi osoitteestafi.GetFonts.net. Tämä fontti kuuluu seuraaviin kategorioihin:koristefontit,latinalaiset fontit. Fontin koko - vain19 Kb

FonttiCosmicBats V1
katselut:555 kommentit
Tue projektia!
Kerro meistä ystävillesi:

Tekijänoikeus (c) 2002 COSMIC COSMOS. This is prototype ver. for the Phy design office 2002.
Perhe CosmicBats
Seuranta V1
Identti Macromedia Fontographer 4.1.5 CosmicBats V1
Koko nimi CosmicBats V1
Versio Macromedia Fontographer 4.1.5 3/1/02
PostScript-nimi CosmicBatsV1
Valmistaja CosmicBats-V1
Koko nimi 19 Kb

Esikatselu fontistaCosmicBats V1


Fontin esikatseluCosmicBats V1
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Tekstin väri:
Tausta:
Vaihda värejä

    FonttiCosmicBats V1sivulle

    Voit liittää fontinCosmicBats V1 sivullesi lataamatta sitä palvelimeltamme. Sinun tarvitsee vain seurata alla olevia ohjeita:

    1. Valitse sopivin vaihtoehto fontin asentamiseen ja laita tämä koodi sivullesi (liitä se välittömästi avaustägin jälkeen %lt;head>):


        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=cosmicbats-v1" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=cosmicbats-v1);
      

    2. Aktivoi fontti tekstiä varten CSS:ssi:

        font-family: 'CosmicBats V1', arial;
      

    Lähdekoodin näyte:

    <html>
      <head>
        <link href="https://fi.getfonts.net/allfont.css?fonts=cosmicbats-v1" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'CosmicBats V1', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withCosmicBats V1!</div>
      </body>
    </html>
    

    Tulos:

    Making the Web Beautiful withCosmicBats V1!

    Voit käyttää erilaisia tyylejä ja CSS:ää käyttämällä efektikirjastoammejolla lisäät sivullesi houkuttelevan ja yksilöllisen tyylin.


    Kommentit



    Edellinen fontti:

    « Cosmic Dude Demo

    FonttiCosmic Dude Demo

    Seuraava fontti:

    Coulures »

    FonttiCoulures